Mariah Carey sërish në qendër të kritikave… akuzohet se ‘e ka bërë baltë’ photoshop-in

Postuar më: 23 August 2017 13:35

Në setin e fundit fotografik, Mariah Carey tregoi se ka një trup të mrekullueshëm pavarësisht moshës 47-vjeçare, por shumë persona mendojnë se këngëtarja ka përdorur sërish “photoshop”.

Mariah pozoi “topless” për revistën “PAPER”, duke mbuluar gjoksin me flokët e saj dhe duke treguar një elegancë që nuk ishte parë në koncertet e fundit të saj.

Kjo bëri që mbi këngëtaren të vërshonin komentet e pakëndshme.

“Hahaha… boll modifikove fotot. Je qesharake. Prano trupin tënd ose shko në palestër”, shkruan njëri nga ndjekësit e saj në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *