Ballina Argetim Ja ku i kalon pushimet e verës Alketa Vejsiu

Ja ku i kalon pushimet e verës Alketa Vejsiu


Në ditët e nxehta të verës jemi mësuar që të shohim personazhet e ekranit tek pushojnë përgjatë vijës bregdetare.

Shpërndahen ngado dhe na informojnë gjithë kohës për bukuritë e natyrës që ata vizitojnë, nëpërmëjt profileve të tyre në rrjetet sociale.


Kësaj here, Alketa Vejsiu, na surprizon me udhëtimet që ajo po kryen.

Fillimisht e pamë tek shpenzonte kohën në brigjet e Jugut të Shqipërisë.

E më pas, destinacioni tjetër turistik ishte Italia dhe ishujt e saj të bukur, por më pas Haëaii.

Për të përfunduar me turin e saj ku ajo po kalon disa ditë në Veri të Italisë.

“Në Dolomite, zonë me klimë alpine, duket se vera ngjason pak me ajrin e fresket dhe të ftohtë të dimrit”.

Ja se çfarë ndan ajo me ndjekesit e saj në Insagram kësaj here…SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here