Ballina Argetim Imagjinatë e paparë/ qeshni dhe çudituni me këto kombinacione perfekte

Imagjinatë e paparë/ qeshni dhe çudituni me këto kombinacione perfekte


Çdo kujt mund t’i ketë ndodhur që të vishë diçka të ngjashme me ambientin që e rrethon, apo të shohë dy gjera të ndryshme sikur janë një e vetme falë kombinimit të ngjyrave apo formave.

Padyshim që kjo situatë ka qenë komike dhe ndoshta e sikletshme ndonjëherë.


Më poshtë janë një sërë fotosh ku kombinimi i ngjyrave, apo formave është aq e madhe sa në disa raste krijohet iluzioni optik sa mund vështirë se mund të dallohet diferenca.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here