Harrojeni Luanën, kjo është femra që i rri kaq pranë dhe e sfidon hapur

Postuar më: 22 August 2017 14:47

Të gjithë duket se i kanë sytë nga Luana këto kohët e fundit dhe gjithçka që ajo bën merr vëmendje, por shumë shpejt dikush tjetër duket se do ta eklipsojë.

Teksa Luana është përfolur tej mase për format bombastike, gjoksin, vithet e pjesë të tjera të trupit që i ka të bëra, pra nëpërmjet ndërhyrjeve estetike, kunata e saj, Edona Çoçi duket se e eklipson komplet.

Është një nga femrat që ndoshta i ri më afër Luanës, por që të dyja duhet ta ndiejnë fort rivalitetin.

Ajo brune e Luana bionde, të dyja me stil në të (zh)veshur dhe me shumë ndjekës në Instagram.

Ju si mendoni? Cila është më natyrale?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *