Ballina Argetim Harrojeni Luanën, kjo është femra që i rri kaq pranë dhe e...

Harrojeni Luanën, kjo është femra që i rri kaq pranë dhe e sfidon hapur


Të gjithë duket se i kanë sytë nga Luana këto kohët e fundit dhe gjithçka që ajo bën merr vëmendje, por shumë shpejt dikush tjetër duket se do ta eklipsojë.

Teksa Luana është përfolur tej mase për format bombastike, gjoksin, vithet e pjesë të tjera të trupit që i ka të bëra, pra nëpërmjet ndërhyrjeve estetike, kunata e saj, Edona Çoçi duket se e eklipson komplet.


Është një nga femrat që ndoshta i ri më afër Luanës, por që të dyja duhet ta ndiejnë fort rivalitetin.

Ajo brune e Luana bionde, të dyja me stil në të (zh)veshur dhe me shumë ndjekës në Instagram.

Ju si mendoni? Cila është më natyrale?SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here