Ballina Argetim ‘Hapi kamerën dhe më tha që ishte…’, emigranti shqiptar ‘çmendet’ nga vajza...

‘Hapi kamerën dhe më tha që ishte…’, emigranti shqiptar ‘çmendet’ nga vajza profesioniste


Ndoshta rrjetet sociale janë treguesi më i mirë se cili është temperamenti i një shoqërie, duke shpalosur vlerat dhe anti vlerat e saj.

Shpesh shikojmë biseda nga më të çuditshmet që bëhen mes të njohurve dhe të panjohurve për tema të ndryshme.


Një emigrant shqiptar në Gjermani i ka shkruar një vajze që ka hasur në rrjetet sociale dhe ka filluar të njihet me të më tepër dhe në bisedë e sipër, i ka kërkuar që të flenë bashkë, por vajza, me banim në Milano, i ka kërkuar 2000 euro vetëm për një natë.

“Përshëndetje JOQ! Shumë para kërkoka kjo goca për një natë. Isha duke fol me të dhe e pyeta, kur ma tha atë çmim m’u sollën mendtë vërdallë, kjo nuk ishte ndonjë yll apo miss që ta paguaja kaq shumë se s’ja vlen, e pashë nga fotot nudo që më dërgoi. U habita se po flisja me të dhe kur ma hapi kamerën dhe m’tha që ishte nga Shqipëria…”,- përfundoi qytetari./JOQ/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here