Ballina Argetim Gjoksi i varur Encës bëhet hit në Internet

Gjoksi i varur Encës bëhet hit në Internet


Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vijon turin e saj të koncerteve në qytete të ndryshme ndërkohë që nuk le pas dore për asnjë moment azhornimin e profileve të saj në rrjetet sociale me fotografi dhe video nga jeta e saj artistike, por ajo jashtë saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një video në profilin e saj në SnapChat, ku shfaqet në makinë dhe shkruan se është duke iu drejtuar një feste me shkuma-party.


Por nëse i hidhni një sy kësaj fotografie, do ta keni shumë të vështirë të shikoni gjë tjetër përveç gjoksit gjigant por të varur të këngëtares, të cilin ajo nuk lë rast pa e ekspozuar, shkruan Syri.net.

Menjëherë pasi kjo fotografi u publikua nga Internet, por merr vëmendjen e shumë admiruesve të këngëtares, por ka edhe nga koto që nuk i kursejnë komentet ironike për gjoksin e saj të varur, që i bie thuajse deri poshtë belit.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here