Fejohet Linda Rei. Shikoni të fejuarin e saj biznesmen. Nuk do ta besoni!

Postuar më: 23 August 2017 21:15

Transgjinorja shqiptare, Linda Rei, e cila bëri bujë në media lidhur me gjininë që kishte preferuar të ndryshonte. Tashmë një vajzë e kuruar dhe me finesë, Linda ka lindur mashkull. Ajo që pritej, pas publikimit të lajmit rreth lidhjes së saj me biznesmenin nga Kosova, ka ndodhur.

Linda Rei është zyrtarisht e fejuar. Lajmin e ka bërë vetë të ditur në faqen e saj Instagram ku ka prezantuar unazën që i ka dhuruar i dashuri.

Djali që e ka propozuar Lindën banon në Zvicër. Babai i tij është një biznesmen i rëndësishëm. Linda Rei shprehet se është e dashuruar marrëzisht dhe e lumtur krah djalit në fjalë.

Linda ka publikuar videon ku tregon unazën e shtrenjtë.

Zyrtarisht e fejuar“, shkruan ajo./JOQ/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *