Ballina Argetim Doni të prenotoni? Ja çfarë bëhet brenda kroçierës së orgjive

Doni të prenotoni? Ja çfarë bëhet brenda kroçierës së orgjive


Nëse keni ëndërruar një udhëtim nudo në një kroçierë, tani e keni një mundësi.

Çdo vit ‘Couples Cruise” udhëton nga Los Angeles duke nisur nga 3 tetori në drejtim të Meksikës.


Bëhet fjalë për pesë ditë udhëtim të mbushur plot me nudizëm dhe orgji.

Çdo vit 1 mijë çifte, me moshë mesatare 46 vjeç ndërmarrin këtë udhëtim.

Ja çfarë bëhet në këtë udhëtim.

-Në pishinë mund të rrini plotësisht nudo.

-Kroçiera ka një qendër për seksin tantra. Instruktorët ju mësojnë për seksin e lidhur.

-Kroçiera ka një dhomë të lojërave erotike, e ngjashme me atë në filmin “50 hijet e Grejit”.

-Në kroçierë organizohen edhe festa orgjish ku e vetmja rrobë që duhet të mbani në trup është një maskë.

-Po ashtu organizohen takime të shpejta seksuale.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here