Ballina Argetim Dashuri të fortësh/ Bodybuilderi i propozon të dashurit në Venecia

Dashuri të fortësh/ Bodybuilderi i propozon të dashurit në Venecia


Nëse dikur martesat midis të njëjtës gjini ishin një tabu, kjo nuk ndodh më. E themi këtë sepse bodybuilder-i gjerman Patrick Huber ka zgjedhur Venecian për t’i propozuar për martesë të fejuarit të tij, ish-zhytësit suedez Johan Jimmy Sjodin.

Fotografitë nga momenti i propozimit ata i kanë postuar në profilet e tyre në Facebook.


Janë njohur me njëri-tjetrin në Facebook dhe kanë filluar të njihen 17 muaj më parë dhe pas pushimeve në Venecia do të shkojnë në Munich, ku dhe kanë zgjedhur të jetojnë.

Bodybuilder-i gjerman Patrick Huber ka zgjedhur Venecian për t’i kërkuar dorën të fejuarit të tij, ish-zhytësit suedez Johan Jimmy Sjodin.

Pasi kishin shkuar me makinë në Venecia të Italisë, ata morën një gondola si dhe porositën një shërbim fotografik.

Të gjithë setin e fotografive çifti e ka postuar në facebook.

Djemtë janë njohur me njëri-tjetrin në Facebook dhe kanë filluar të njihen 17 muaj më parë.

Tashmë jetojnë bashkë në Munich.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here