Ballina Argetim Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Këngëtari kapet “mat”

Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Këngëtari kapet “mat”

Të dy janë të suksesshëm në profesionet e tyre, Ledri në muzikë ndërsa Alby në industrinë e pornografisë. Ajo është 20 vjeç dhe është super seksi.

Ledri është i famshëm dhe i zoti në profesionin e tij si këngëtar, por nuk e lë pas as Alby në profesionin e saj në industrinë e pornografisë.

Alby është me origjinë shqiptare dhe është 20 vjeçe, me forma të bëshme dhe mjaft seksi dhe me sa duket as Ledri nuk i ka rezistuar dot.

Ai është kapur “mat” teksa i ka bërë “follow” në Instagram.

Ndoshta është thjesht një veprim që do e bënin gjithë çunat, por Ledri ka vendosur ta ndjekë atë në Instagram, ku Alby poston foto vërtet “të nxehta”. Ku i dihet, në këtë epokë gjithçka fillon me një “follow” dhe “like”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here