Adoleshenti merr dhuratë ‘bishën’ luksoze, do mbeteni gojëhapur nga çmimi i kripur…

Postuar më: 09 August 2017 22:38

Rashed Saif Belhasa, është djali 15-vjeçar i një miliarderi i cili ka marrë dhuratë nëj “Ferrari” me vlerë 200.000 paund.

Makina luksoze është e mbështjellë me “Louis Vuitton” dhe nuk është mjeti i parë i shtrenjtë në koleksionin e automjeteve të djaloshit.

Ai posedon gjithashtu një “Ferrari F12 Berlinetta”.

Rregullat në Dubai e ndalojnë t’i japë makinës derisa të mbushë 18-vjeç. Rashed është djali i milionerit nga Dubai, Saif Ahmed Belhasa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *