Ballina Auto Video: Kamioni rrafshon makinat gjatë përplasjes, por ndodh mrekullia!

Video: Kamioni rrafshon makinat gjatë përplasjes, por ndodh mrekullia!


Një kamion me konteinier të mëdhenj të ngarkesave u rrëzua dhe doli jashtë kontrollit përpara se të dilte në anën tjetër të rrugës dhe të shtypte disa automjete që ishin ndaluar në semafor.


Dy makina u rrafshuan menjëherë, ndërsa një e tretë u godit nga pjesa e përparme.

Ngjarja ndodhi në qytetin Dongguan, në provincën jugore kineze Guangdong.

Mrekullisht, katër personat që ndodheshin në automjete mbijetuan, përfshirë edhe shoferin e kamionit, i cili u dërgua në spital me lëndime të lehta.

Pamjet dramatike u kapën nga kamerat e sigurisë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here