Video/ Ditëlindja e Danilos, surpriza e Marcelo-s me vezë dhe miell në kokë

Postuar më: 16 July 2017 18:45

Futbollisti i Real Madrid, Danilo, dje festoj ditëlindjen e tij të 26-të dhe për shkak të parapërgatitjes për sezonin e ri në Amerikë nuk pati mundësi të ishte pranë familjarëve, por për t’ia bërë sa më të veçantë mendoi shoku i skuadrës dhe njëkohësisht patrioti te “Los Blanco-s”, Marcelo.

Ylli brazilian, Marcelo, priti mundësinë kur Danilo po jepte një intervistë për mediat për surprizën jo dhe aq të këndshme që kishte përgatitur.

Marcelo i cili kishte marrë masat para se të fillonte stërvitja, fillimisht gjuati me vezë bashkëkombasin e tij dhe më pas e leu me miellë.

Natyrisht që Danilo e mori me mjaft sportivitet dhe siç duket nga video u kënaq shumë nga surpriza e Marcelo-s.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *