Ballina Aktualitet Kronika Rrëzohet nga shkallët, humb jetën një grua në Durrës

Rrëzohet nga shkallët, humb jetën një grua në Durrës


Bie nga shkallët e shtëpisë, shtrohet me urgjencë në spital, por fatkeqësisht humb jetën.


Aksidenti që i mori jetën gruas 47-vjeçare Z. D., nga Arapaj i Durrësit, ka ndodhur një ditë më parë.

Sipas informacioneve të policisë, 47-vjeçarja ka rënë aksidentalisht nga shkallët e katit të dytë. Plagët e shkaktuara nga rrëzimi kanë qenë të forta, dhe si pasojë ajo ka humbur jetën në spital.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për ngjarje aksidentale.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here