Rikthehen fëmijët e pasur të Dubait, ja jeta superluksoze që bëjnë…

Postuar më: 16 July 2017 17:16

Dubai njihet si një destinacion luksoz pushimesh.

Por për të rinjtë mjaft të pasur që jetojnë në Dubai çdo ditë është pushime dhe ata e tregojnë më së miri këtë me fotot që postojnë në rrjetet sociale.

Llogaria në Instagram “The rich kids of Dubai”, që ka 158 mijë ndjekës, tregon makinat e tyre të shpejta, jahtet luksoze teksa jetojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe, dhe postimet e fundit nuk kanë asnjë ndryshim.

Kur je aq i pasur ke kohë të bësh foto në pjesët më mahnitëse të qytetit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *