Ballina Argetim Qeshni me lot: Këto selfie nuk duheshin postuar online

Qeshni me lot: Këto selfie nuk duheshin postuar online


Është fenomeni i shekullit të 21-të dhe të gjithë janë të fiksuar pas selfieve.

Por janë disa selfie që thjesht nuk duhen postuar online.


Megjithatë, nuk janë të paktë ata që nuk e kuptojnë kufirin.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here