Ballina Argetim Princesha shqiptare Elia nis pushimet, fotot e saj janë fantastike por gjejeni...

Princesha shqiptare Elia nis pushimet, fotot e saj janë fantastike por gjejeni kush është fotografi…


Princesha shqiptare, Elia Zaharia Zogu, ka nisur pushimet dhe një fakt të tillë e ka treguar përmes fotografisë më të fundit, të cilën ajo e ka publikuar në rrjete sociale.

Elia shfaqet me rroba banjo më në formë se kurrë, ndërkohë që foton ka preferuar ta lërë në ngjyra bardh e zi.


Gjithashtu Elia ka zbuluar se foto është realizuar nga nëna e saj, aktorja e mirënjohur Yllka Mujo.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here