Modelja seksi pozon me bikini në plazhet ekzotike dhe i thotë ish-të dashurit ‘shiko çfarë ke humbur’…

Postuar më: 17 July 2017 17:42

Sahara Ray ishte lajm kryesor në mediat rozë vitin e kaluar pas fotove të pushimeve në Hawai me Justin Bieber.

Që prej asaj kohe ajo është duke shijuar famën dhe pushimet luksoze nuk i kanë munguar.

Sahara është shfaqur së fundmi tejet provokuese, ndërsa është e veshur me bikini të bardha.

Ajo ka dhuruar edhe një puthje, ndoshta për Justin Bieber?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *