Ballina Argetim Modelja seksi pozon me bikini në plazhet ekzotike dhe i thotë ish-të...

Modelja seksi pozon me bikini në plazhet ekzotike dhe i thotë ish-të dashurit ‘shiko çfarë ke humbur’…


Sahara Ray ishte lajm kryesor në mediat rozë vitin e kaluar pas fotove të pushimeve në Hawai me Justin Bieber.

Që prej asaj kohe ajo është duke shijuar famën dhe pushimet luksoze nuk i kanë munguar.


Sahara është shfaqur së fundmi tejet provokuese, ndërsa është e veshur me bikini të bardha.

Ajo ka dhuruar edhe një puthje, ndoshta për Justin Bieber?!SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here