Ballina Media Enkelejda Zeko tregon detaje për marrëdhënien me Ilda Bejlerin, tashmë nuk kanë…

Enkelejda Zeko tregon detaje për marrëdhënien me Ilda Bejlerin, tashmë nuk kanë…


Gazetarja e “Fair Play” Enkeleida Zeko, ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” në “Abc News”.

Kohë më parë, një tjetër gazetare sportive, Ilda Bejleri e ka cilësuar Enkeleidën si gazetare të vjetër, por edhe pse përgjigja vonoi pak, më në fund ajo e dha mesazhin për Ildën.


Enkeleida është ngacmuar nga gazetari pikërisht për këtë gjë. Ai e ka pyetur nëse flet me Ildën dhe a i kërkoi ajo falje.

“S’kam komunikim, nuk e kuptoj pse duhet të kem komunikim pas asaj që ka thënë gjithsesi është mendimi i saj dhe nuk pres fare, fare të më kërkoj falje”, – ka thënë gazetarja duke treguar se, nuk dëshiron ti jap edhe më shumë vëmendje Ildës./Blitz/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here