Ballina Kryesore Çfarë po ndodh? Bregu dhe Vlahutin, buzë detit në Durrës

Çfarë po ndodh? Bregu dhe Vlahutin, buzë detit në Durrës


E përjashtuara nga Partia Demokratike Majlinda Bregu është parë këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës në shoqërinë e diplomates së BE Romana Vlahutin.


Nuk dihet arsyeja e takimit të tyre, por duhet thënë se miqësia e Bregut me Vlahutin nuk është e panjohur për publikun shqiptar.

Gjithashtu mësohet se gjatë asaj kohe tek vilat qeveritare në Durrës ishte edhe Kryeministri Rama.SHPËRNDAJE

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here