Vajza e deputetës së PD ‘trondit’ sërish. Del siç e ka bërë nëna

Postuar më: 30 July 2017 17:42

Bionde me flokë të gjata, sy të shkruar, buzë të plota, shumë tërheqëse e tani dhe shumë seksi.

Bëhet fjalë për vajzën e deputetes demokrate Albina Deda, që sa vjen e më shpesh vihet në qendër të shtypit rozë. Kësaj radhe bukuroshja Ada Deda ka pozuar me bikini, duke shfaqur trupin seksi.

Ndonëse elegante, nuk mungojnë edhe format e vajzës së deputetes që janë përgëzuar nga ndjekësit e saj.

2 komente për këtë artikull
  1. MH at 1:11 pm

    Jo!Ky titull!
    Vajza e deputetës së PD ‘trondit’ sërish. Del siç e ka bërë nëna
    Po,Vajza e deputetës së PD ‘trondit’ sërish. Del siç e ka bërë deputetja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *