Ballina Argetim Vajza e deputetës së PD ‘trondit’ sërish. Del siç e ka bërë...

Vajza e deputetës së PD ‘trondit’ sërish. Del siç e ka bërë nëna


Bionde me flokë të gjata, sy të shkruar, buzë të plota, shumë tërheqëse e tani dhe shumë seksi.

Bëhet fjalë për vajzën e deputetes demokrate Albina Deda, që sa vjen e më shpesh vihet në qendër të shtypit rozë. Kësaj radhe bukuroshja Ada Deda ka pozuar me bikini, duke shfaqur trupin seksi.


Ndonëse elegante, nuk mungojnë edhe format e vajzës së deputetes që janë përgëzuar nga ndjekësit e saj.SHPËRNDAJE

2 KOMENTET

  1. Jo!Ky titull!
    Vajza e deputetës së PD ‘trondit’ sërish. Del siç e ka bërë nëna
    Po,Vajza e deputetës së PD ‘trondit’ sërish. Del siç e ka bërë deputetja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here