Ballina Media Video: Plas në ‘Big Brother’, seks duke treguar gjithçka

Video: Plas në ‘Big Brother’, seks duke treguar gjithçka


Një çift i shokoi konkurrentët e tjerë në një spektakël të tipit Big Brother në Serbi.

Ata bënë seks të zhurmshëm në dhomën e përbashkët.


Nikola Lakiç dhe Zerina Heco as nuk përdorën mbulesat gjatë seksit.

Ata ishin kaq të zhurmshëm, sa konkurrentët u kërkuan që të ulin zërin.

Kjo erdhi pasi në shtëpi ishte bërë një festë me pije alkoolike.

Më herët, bashkëshorti i një prej konkurrenteve në këtë spektakël akuzoi producentët se ia kishin droguar gruan, që ajo të bënte seks me një prej konkurrentëve.SHPËRNDAJE

1 Koment

  1. Çfar lajmi eshte ky?!?! Si mund te merren per lajme serbet?!?!? Serbet jane me te degjeneruarit, më kafshet, me te ndyret, llumi i Europes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here