Video: Homazhet për komisarin, Meta mbyll në makinë Haki Çakon

Postuar më: 19 June 2017 13:44

Drejtori i Policisë së Shtetit Haki Çako dhe kreu i Kuvendit Ilir Meta ishin sot në të njëjtin vend, por u shmang përballja mes tyre.

Çako e shmangu takimin fizikisht me Metën teksa ndodhedhin në homazhet për Nikoll Vatnikajn, shefin e komisariatit, që u nda para kohe nga jeta.

Në një video që ka publikuar Lapsi.al, dallohen dy makinat e Metës dhe Çakos, parkuar përballë Pallatit të Kongreseve.

Por, ndërsa Ilir Meta ishte duke kryer nderimet e rastit, Haki Çako qëndroi brenda në makinë për të mos u përballur, me njeriun që e quan rëndom “Haki Droga”.

1 koment për këtë artikull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *