Ballina Media Video: Gazetares i bëjnë ‘kontroll vaginal’ në aeroport, shpërthen e zemëruar

Video: Gazetares i bëjnë ‘kontroll vaginal’ në aeroport, shpërthen e zemëruar


Një reportere shpërtheu në zemërim pasi iu bë një “kontroll vaginal” në mes të aeroportit.

Gazetarja amerikane, Angela Rye po udhëtonte përmes aeroportit të Detroitit.


Reporterja ka përgatitur edhe një shkrim për CNN, ku përshkruan këtë eksperiencë.

Ajo tha se ka mbetur e poshtëruar.

Sipas saj, kontrollet në aeroport janë të nevojshme, por beson se nuk duhet dhunuar siguria fizike dhe emocionale e pasagjerëve.SHPËRNDAJE

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here