Ballina Argetim Shikoni drekën e kryeministrit kanadez dhe krahasojeni me politikanët shqiptarë

Shikoni drekën e kryeministrit kanadez dhe krahasojeni me politikanët shqiptarë


Kryeministri kanadez para tri ditësh, ka takuar kryeministri belg Charles Michel me të cilin kanë diskutuar tema të ndryshme rreth bashkëpunimit mes dy vendeve.

Sipas njoftimit nga zyra e kryeministrit kanadez, ata janë fokusuar shumë edhe në çështjen e terrorizmit.


Ndërkohë, ajo që bie në sy është ‘dreka luksoze’ që i ka shtruar kryeministri kanadez homolgut të tij belg, e cila mund të shihet në fotografi.

Kujtojmë se në vendin tonë, drekat dhe darkat luksoze janë pak ‘më të mëdha’ se sa këto që shihni në foto.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here