Shfrenim i Messit në Ibiza me femra e alkool dhe fatura e ‘çmendur’ që pagoi

Postuar më: 18 June 2017 10:44

Tani që ka përfunduar sezoni i futbollit 2016/17 në kampionatet e mëdha të Europës, lojtarët kanë marrë disa ditë pushimi.

Mes tyre është edhe ylli i Barcelonës Lionel Messi.

Messi dhe e dashura Antonella Ruçuzzo, së bashku me çiftin Cesc Fabregas e Daniella Semaan dhe Luis Suarez e Sofia Balbi, kanë darkuar së bashku në një restorant në Ibiza.

Për këtë takim ka filluar të flitet në gjithë botën, jo për shkak të emrave të mësipërm, por sepse është publikuar fatura që Lionel Messi ka paguar.

Bëhet fjalë për 37 mijë e 330 euro të paguara nga ylli i Barcelonës vetëm për një darkë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *