Pushimet: Ja destinacioni i ri për festa dhe orgji

Postuar më: 20 June 2017 14:24

Resorti i Magalufit në Spanjë mori një emër të keq për shkak të festave të shfrenuara dhe orgjive nga britanikët.

Policia ndërmori masa dhe tërbimi i pushuesve ka ardhur duke u ulur.

Pavarësisht kësaj, në rrjetet sociale sërish ka foto e video nga çmenduritë erotike.

Por duket se britanikët kanë zbuluar një tjetër destinacion për pushime të çmendura.

Bëhet fjalë për Bullgarinë.

Daily Star shkruan se prenotimet për pushime në Bullgari kanë kapur qiellin.

Bullgaria jo vetëm që është vendi ideal për festa e orgji, por edhe është shumë i lirë, shkruan gazeta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *