Ballina Argetim “Marrëdhënia me instruktorin e patentës është mjaft e zjarrtë”, rrëfimi i 18-vjeçares…

“Marrëdhënia me instruktorin e patentës është mjaft e zjarrtë”, rrëfimi i 18-vjeçares…


Një adoleshente e cila sapo ka mbushur 18 vjeç ka një problem të madh, pasi ajo ka bërë seks me instruktorin e patentës.
Vajza ka rrëfyer historinë e saj për “The Sun”.

Letra e vajzës

“Kam filluar të bëj seks me instruktorin e patentës por kam një frikë shumë të madhe pasi ai mund të ndahet prej meje sapo të përfundoj kursin.


Unë jam 18 vjeçe dhe prindërit më dhuruan paratë për të bërë kursin e patentës dhe njëkohësisht më gjetën edhe instruktorin. Ditën që ai erdhi poshtë shtëpisë për të filluar provat…ç’të shihja?! Ai ishte 31 vjeç dhe shumë i bukur. Që ditën e parë ndjeva një emocion të veçantë për të por nuk e dhashë vetën. Disa ditë më vonë unë po shëtisja qenin e xhaxhai dhe rrugës takoi edhe atë. Ai u ofrua që të shëtisnim bashkë dhe më pas përfunduam në një lokal duke pirë diçka. Këtu ishte inpakti jonë i parë.

Më pas u takuam në shtëpinë e tij dhe bëmë seks. Kam filluar të bie brenda me të por nuk e di se çfarë ndjen ai. Kam shumë frikë se ai do të më lerë sapo të përfundojmë kursin”.

Përgjigjja e psikologes

“E dashur, mendoj se kjo lidhje që sapo ke nisur nuk do të të çojë gjëkundi. Kam përshtypjen që ai e bën edhe me femra të tjera këtë gjë! Për më tepër diferenca e moshës suaj është e konsiderueshme dhe do të ishte mirë që ta ndaloje sa më parë të mundje këtë histori”.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here