Kur budallaliku s’ka kufij… vendos kokën në gojën e krokodilit të madh dhe ajo që ndodh…

Postuar më: 16 June 2017 17:22

Kto pamje të tmerrshme kanë nisur që të bëjnë xhirron e botës dhe të ‘thyejnë’ rrjetet sociale…

Ato tregojnë momentin kur një krokodil ngrin dhe rrotullon kokën e një punonjësi të kopështit zoologjik, para se ta vriste atë ndërsa burri bërtiti në agoni.

Video që u xhirua të dielën e kaluar tregonte një burrë duke kryer një nga shfaqjet më famëkeqe me krokodilë në Tajlandë, për një grup të vogël njerëzish në ishullin turistik të Ko Samui-t.

Në video, kujdestari i zoo-parkut shfaqet para një krokodil i cili është duke pritur me nofullat e tij të gjera të cilat i mban të hapura.

Por momenti i fundit është më i çmenduri pasi pounonjësi vendos kokën e tij brenda gojës së krokodilit të madh… dhe rezultati është i parashikueshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *