Ballina Argetim ‘Godet’ prapë Demi… gjoksi dhe të pasmet e seksbombës do t’ju bëjnë...

‘Godet’ prapë Demi… gjoksi dhe të pasmet e seksbombës do t’ju bëjnë ta harroni Kim Kardashian

Demi Rose s’ka të ndalur me ekspozimin e aseteve të ‘arta’!

Bukuroshja britanike ka shfaqur përsëri trupin e saj fenomenal, teksa është freskuar dhe është rrezitur në ishullin spanjoll të Ibizës.

E veshur me bikini fort joshëse, 22-vjeçarja s’ka lënë njeri pa e magjepsur në plazh.

Kim Kardashian duket se së shpejti do t’ia lëshojë fronin britanikes si femra më bombastike në planet.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here