Ballina Argetim ‘Godet’ prapë Demi… gjoksi dhe të pasmet e seksbombës do t’ju bëjnë...

‘Godet’ prapë Demi… gjoksi dhe të pasmet e seksbombës do t’ju bëjnë ta harroni Kim Kardashian


Demi Rose s’ka të ndalur me ekspozimin e aseteve të ‘arta’!

Bukuroshja britanike ka shfaqur përsëri trupin e saj fenomenal, teksa është freskuar dhe është rrezitur në ishullin spanjoll të Ibizës.


E veshur me bikini fort joshëse, 22-vjeçarja s’ka lënë njeri pa e magjepsur në plazh.

Kim Kardashian duket se së shpejti do t’ia lëshojë fronin britanikes si femra më bombastike në planet.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here