Ballina Argetim Djali i dërgoi një foto lakuriq, reagimi i vajzës po “thyen” rrjetin

Djali i dërgoi një foto lakuriq, reagimi i vajzës po “thyen” rrjetin


Mjaft persona në rrjetet sociale mendojnë se vajzat dëshirojnë të shohin organet gjenitale dhe ua dërgojnë atyre pa e ditur se mund të masakrohen prej tyre.

Rebecca McGregos, është padyshim një ndër vajzat e lodhura nga fotografitë e tilla.


Teksa mori një fotografi nga një person në “Snapchat”, ajo i bëri atij atë që nuk ia priste mendja kurrë.

Ishte një përdorues me emrin Glen që i dërgoi asaj një foto të organit të tij gjenital dhe pikërisht në atë moment, vajza mendoi të gjente nënën e tij në rrjetet sociale dhe t’i dërgonte fotografinë që djali i saj i dërgoi.

“Unë mendoj se ti duhet të bisedosh me djalin tënd”,- i ka shkruar vajza.

Madje nuk përfundoi këtu. Ajo postoi fotografinë në Facebook dhe postimi mori mbi 4 mijë reagime, 1 mijë komente dhe mbi 1 mijë shpërndarje.

Pas kësaj, ajo ka publikuar edhe disa mesazhe që i janë dërguar me fotografi dhe mesazhe të ngjashme.

Ajo ka thënë se fakti që është modele, nuk i jep të drejtën askujt që t’i dërgoj fotografi të ngjashme.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here