Ballina Auto Çfarë idioti: Shoferi i Mercedes-it përplaset me…

Çfarë idioti: Shoferi i Mercedes-it përplaset me…


akKy është momenti kur një shofer idiot shënon një aksident, pasi po merrte kthesën në një autostradë të ngarkuar me trafik.

Shoferi i një Mercedes-i u përplas me të dhe nuk pati mundësi manovrimi.


Video është bërë në Angli.

Nga aksidenti ka vetëm dëme materiale.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here