Antoine Griezmann martohet në një ceremoni sekrete

Postuar më: 18 June 2017 22:55

Gjithçka po shkon mirë për Griezmann i cili pasi zgjati kontratën me Atletico Madrid deri në vitin 2022, kurorëzoi dashurinë me Erika-n, të cilën e ka njohur në San Sebastian, në kohën kur ai luante për “Real Sociedad”.

Çifti, prindërit e një vajze të quajtur Mia, u martuan mbrëmjen e së Enjtes në Pallatin Galiana, ku ishin të pranishëm disa nga shokët e tij të skuadrës si Juanfran, Koke dhe Gameiro.

Më pas Griezmann nuk ka mundur dot të mos e ndajë me fansat këtë lajm, pasi ka postuar një foto me bashkëshorten e saj nga ceremonia e martesës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *