Ballina Aktualitet Rajoni Vritet kryetari shqiptar i një komune në Maqedoni

Vritet kryetari shqiptar i një komune në Maqedoni


Kryetari i Komunës së Bogovinës, Hazbi Idrizi, ka mbetur i vdekur pas një zënke verbale, e cila më pas përshkallëzoi deri në përleshje me armë zjarri.

Lajmin për vdekjen e Idrizit për Alsat e konfirmuan burime nga spitali i Tetovës.


Alsat jozyrtarisht mëson se ajo që filloi si zënkë verbale mes Hazbi Idrizit dhe një ish-të punësuari në Komunën e Bogovinës, identiteti i të cilit ende nuk dihet, përfundoi në përleshje me armë zjarri, ku ky i fundit plagosi për vdekje Hazbi Idrizin.

Ndërkohë mësohet se në gjendje kritike për jetën është edhe një person tjetër.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here