Uauuu… Pamela, ti je? Ç’i ka ndodhur kështu aktores seks-simbol?

Postuar më: 21 May 2017 21:20

U bë e famshme duke interpretuar CJ Parker në serialin “Baywatch”, por Pamela Anderson ka ndryshuar jashtëzakonisht shumë nga ajo kohë.

Bjondja nuk njihej fare kur u paraqit në premierën e filmit “120 Beats Per Minute”, në Festivalin e Kanës, ditën e shtunë.

49-vjeçarja dukej shumë ndryshe me flokët e lëpira mbrapa dhe me mollëza pak më të fryra se zakonisht.

Së shpejti do të shfaqet edhe premiera e filmit “Baywatch”, një përshtatje e serialit të NBC-së.

Rolin që interpretonte Pamela Anderson në serial do e luajë Kelly Rohrbach./TCH/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *