Sulmoi Jozefinën, Meta: Si nuk mu shqyen pantallonat

Postuar më: 19 May 2017 21:59

 

Në studion Zone e Lirë, kryetari aktual i Kuvendit, Ilir Meta ka kujtuar dhe krizën politike të 2008. Atëherë kur ishte ne opozitë dhe pati një përplasje të fortë me PD dhe PS.

Në atë kohë ishin zgjedhjet, LSI pati një përplasje të fortë me PD. Meta u ngrit nga vendi dhe sulmoi kryeparlamentaren Jozefina Topalli.

‘Mendoj si nuk mu shqyen pantallonat pasi isha peshë e rëndë. Nuk e mendoj si kam kërcyer. Ishte për zgjehdjet edhe atëhere.’-tha Meta duke qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *