Ballina Aktualitet Politika Sulmoi Jozefinën, Meta: Si nuk mu shqyen pantallonat

Sulmoi Jozefinën, Meta: Si nuk mu shqyen pantallonat


 


Në studion Zone e Lirë, kryetari aktual i Kuvendit, Ilir Meta ka kujtuar dhe krizën politike të 2008. Atëherë kur ishte ne opozitë dhe pati një përplasje të fortë me PD dhe PS.

Në atë kohë ishin zgjedhjet, LSI pati një përplasje të fortë me PD. Meta u ngrit nga vendi dhe sulmoi kryeparlamentaren Jozefina Topalli.

‘Mendoj si nuk mu shqyen pantallonat pasi isha peshë e rëndë. Nuk e mendoj si kam kërcyer. Ishte për zgjehdjet edhe atëhere.’-tha Meta duke qeshur.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here