Shfaqen fotot nudo të Lorik Canës

Postuar më: 17 May 2017 19:02

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana në vitin 2005 ka realizuar disa foto nudo për kalendarin e ‘Dieux du Stade’.

Lorik Cana është mashkulli i parë shqiptar që pozoi nudo në vitin 2005, ashtu siç e ka lindur nëna, por që imazhet e tij kemi mundur t’i zbulojmë vetëm tani.

Në kohërat e beqarisë ai është përfolur për lidhje me një angleze, pastaj një franceze, romancë me disa femra të njohura shqiptare e në fund u martua me një italiane.

Por imazhet që faqja Eviltwincaps.blogspot.com i ka hedhur në qarkullim shfaqen meshkuj të famshëm dhe me pamje të bukur, por që janë sportistë të njohur.

Meshkujt aty pozojnë nudo, madje ka edhe foto ku meshkujt pozojnë dyshe apo treshe, në poza shumë të nxehta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *