Pushimet e çmendura të futbollistit/ Kafshime në prapanicë, rreze topless dhe poza seksi

Postuar më: 18 May 2017 18:32

Futbollisti amerikan Johnny Manziel ka kaluar disa ditë pushimesh me të dashurën e tij Bre Tiesi, e cila shoqërohej nga disa mikesha.

Ato janë fotografuar duke marrë rreze topless, ndërkohë që Manziel ka dhënë show për paparacët me ta dashurën e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *