Ballina Sport Pushimet e çmendura të futbollistit/ Kafshime në prapanicë, rreze topless dhe poza...

Pushimet e çmendura të futbollistit/ Kafshime në prapanicë, rreze topless dhe poza seksi


Futbollisti amerikan Johnny Manziel ka kaluar disa ditë pushimesh me të dashurën e tij Bre Tiesi, e cila shoqërohej nga disa mikesha.

Ato janë fotografuar duke marrë rreze topless, ndërkohë që Manziel ka dhënë show për paparacët me ta dashurën e tij.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here