Ballina Argetim Panda gjigande godet dyert e kafazit pasi e ndanë nga këlyshi

Panda gjigande godet dyert e kafazit pasi e ndanë nga këlyshi


Shoqatat që bëjnë thirrje për të mbrojtur të drejtat e kafshëve kanë nxjerrë pamje filmike që tregojnë pamjet e një pande gjigande femër, teksa çjerr muret dhe godet fort derën e kafazit pasi e kanë ndarë nga këlyshi i saj në një kopsht zoologjik.


Pamjet janë marrë në Kopshtin Zoologjik Kombëtar Smithsonian në Uashington, SHBA.

Kjo video, ka prekur me mijëra njerëz.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here