Ballina Argetim Një mi ‘sa një fëmijë’ gjendet pranë parkut të lojërave

Një mi ‘sa një fëmijë’ gjendet pranë parkut të lojërave


Kjo foto po thyen rrjetin në Britani.

Një inxhinier gazi thotë se ka kapur një mi gjigand pranë një parku lojërash.


Tony Smith thotë se miu është mbi 1 metër dhe peshon 11 kg, sa një fëmijë i vogël.

Miu u gjet në periferi të Londrës.

Megjithatë ka spekulime se fotoja është mashtrim.

miuSHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here