Ballina Argetim “Më vrisni, më vrisni”: I droguari që shokoi botën

“Më vrisni, më vrisni”: I droguari që shokoi botën


KUJDES: PAMJE TE RENDA

Kjo video tregon momentet kur një shofer i droguar me një drogë haluçinante, merr përpara kalimtarët në “Times Square” në Nju Jork.


26-vjecari Richard Rojas v rau një 18-vjeçare dhe plagosi të paktën 22 persona të tjerë gjatë momenteve të çmendurisë.

Mediat kanë publikuar fotot kur Rojas del nga makina dhe ulërin si i çmendur.

Ai iu tha policëve: “Më vrisni, duhet të më kishit vrarë”.

Rojas akuzohet për vrasje dhe tentativë vrasje.

Çmenduria e tij vjen në një moment kur në SHBA po diskutohet kaq shumë për epideminë e përdorimit të drogërave.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here