Ballina Kultura Këta janë vipat që ndoqën dje koncertin e ‘3 musetierëve’ në Pallatin...

Këta janë vipat që ndoqën dje koncertin e ‘3 musetierëve’ në Pallatin e Kongreseve


Koncerti nga 3 rrokerët më të njohur në shqipëri padyshim ka qënë një nga eventet që ka spikatur këto ditë.

Mbrëmjen e djeshme nën titullin ‘3 muskutirerët’ Elton Deda, Aleksandër Gjoka dhe Redon Makashi kanë elektrizuar Pallatin e Kongreseve.


Por edhe vipa të tjerë të pranishëm nuk mund të mungonin, ku ndër to përmendim Kejsi Tola, Rovena Dilo, Endri Prifti, Olta boka, e shumë të tjerë të cilët kanë shijuar muzikën nën tingujt rrok.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here