Ja kush është i dashuri i ri i Teas së ‘BB 8’… e lidhur prej një viti më këtë mashkull

Postuar më: 08 May 2017 20:19

Ata kanë qenë të dy në “Big Brother Albania 8”, megjithatë e kuptuan dashurinë e tyre vetëm pasi dolën nga shtëpia.

Tea dhe Kristi ditën e sotme festojnë 1-vjetorin e lidhjes së tyre dhe duken më të dashuruar se kurrë.

Ka qenë vetë Tea e cila ka publikuar një foto, duke uruar të dashurin e zemrës pas një viti që janë bashkë.

Ndërkohë kujtojmë që Tea, në fillim ishte e dashura e Veselit, fituesit të “Big Brother 8”.

Më pas ajo u nda nga Veseli për t’u lidhur me një tjetër banor të këtij edicioni, Kristin, i cili kishte shprehur pëlqimin për të qëkur ishin në shtëpi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *