Ballina Aktualitet Kronika Dy persona plagosen në Velipojë

Dy persona plagosen në Velipojë


Dy persona kanë mbetur të plagosur në sektorin e plazhit në Velipojë të Shodrës

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se personat e plagosur janë transportuar drejt spitalit të Shkodrës.


Plagosja ka ndodhur pas një konflikti por nuk dihen shumë detaje rreth ngjarjes.

Personat e plagosur janë identifikuar nga policia si: Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç.

Dyshohet se ata janë qëlluar nga një person i tretë.

Për ngjarjen, katër persona janë shoqëruar në polici, ndërsa mësohet se janë nga i njëjti fis, Pergega./ORASHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here